Od založení v roce 1992 se specializujeme na zakázkovou výrobu profesních a pracovních oděvů. Ve výrobním programu máme dále zahrnuty oděvy voděodolné, chemické, outdoorové i volnočasové. Naše výrobky míří také do armádního sektoru, integrovaného záchranného systému, státní správy a dalších.

jv4_7919
jv4_8096
jv4_8214-2
jv4_8268

Díky vlastní šicí dílně, technickému a vývojovému oddělení pružně reagujeme na individuální požadavky našich zákazníků. Vycházíme jim vstříc v nabídce sortimentu, cenových, materiálových, konstrukčních i technologických požadavcích.

Neustálé usilujeme o zkvalitňování služeb a produktů, aplikaci nových materiálů a sledování moderních trendů. Používáme pohodlné střihy, v kombinaci s kvalitními materiály zajistíme komfortní nošení, dlouhou životnost, stálobarevnost a odolnost proti mechanickému poškození. Samozřejmostí jsou požadavky na jednoduché čištění a údržbu.

Výrobky opatřujeme reflexními prvky, potisky, logy firmy, nášivkami a podlepenými švy. Svrchní oděvy můžeme vybavit klimamebránou, která zajistí nepro-mokavost a prodyšnost. Naše oděvy najdou široké uplatnění u složek záchranného integrovaného systému, armády, silnic a železnic, montážních a stavebních firem i zemědělství. U provozů a činností s požadavky na voděodolnost, v potravinářství a chemickém průmyslu, u outdoorových a volnočasových aktivit.

Jsme držiteli certifikátů EN ISO 9001:2009, ČOS 051622 (AQAP 2110).

Důkazem jsou naši spokojení zákazníci